Narážky/urážky

19. července 2006 v 19:38 | Pajoulinka
Opička
Letí žena s maým dítětem letadlem a vede ní sedí chlap a povídá:"Vy máte strašný dítě, tak hnusný,že vypadá jako opice".Ženská brečí.Jde kolem letuška a říká:"Co se děje?Chcete čaj,kávu,a nebo tady banán pro opičku
Poštovní
Víte, proč chtějí z prodeje stáhnout známky, které jsou s prezidentem? Lidi neví, na kterou stranu mají plivat.
Je punkáč na střeše skočí
Je punkáč na střeše skočí a nic se mu nestane tak to udělá ještě 5 krát a uvidí ho nácek a řekne si hmmm to zvládnu taky vyleze na střechu a skočí a strašně se dole rozmlátí a punkáč na něj jenom ze zhora křičí PUNX NOT DEAD!!!
Zajímavé jména psů
De takhle paní po městě a má tři psi 1 se menuje HONEM 2 PAPÍR a 3 POSERUSE paní se psy rozutekly a ona volá HONÉM PAPÍR POSERUSÉ
Jak vznikl Slovák?
Jak vznikl Slovák? Maďar hodil opici přes Dunaj.
Ne každý vypadá jako blbec.Někdo vypadá jako totální debil.
"Tak jsem četl tu vaši přednášku!"
"Poslední?"
"To doufám!"
Časopis Květy vytiskl kvíz "Jak známe ženy." Zvítězil Jirka Nový, stáří 10 let.

Rozčilený čtenář napsal redakci. "Je to směšné, je mi 65 let, poprvé jsem ženu poznal ve 12-ti letech a vy jste dali hlavní cenu nějakému klukovi!!!"

Redakce odpověděla: "První otázku našeho kvízu - Kde mají ženy nejkudrnatější vlasy? - Jirka zodpověděl správně - v centrální Africe. Co jste odpověděl Vy? A ještě nakreslil!!!

Na druhou otázku našeho kvízu - Název nejdůležitějšího orgánu žen? Jirka odpověděl také správně - Celosvětová federace žen. Co jste odpověděl Vy? A ještě nakreslil?!!!

I poslední, třetí otázku - Co ženy netrpělivě očekávají každý měsíc? Jirka zodpověděl správně - nové číslo časopisu Květy. Co jste odpověděl Vy? A díky bohu, že jste nic nenakreslil!"
Blondýna je u pokladny,zaplatí nákup a pak povídá "ještě igelitku" a prodavačka na to "a co třeba kouzelný slůvko" Blondýna se zamyslí : "Hmm,že by čáry máry igelitka"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 darken darken | 31. října 2006 v 19:10 | Reagovat

ty vtipy sou supééééér,ale co je ten poslední zac,to sem nak nepobrala

2 veve veve | 18. prosince 2006 v 14:49 | Reagovat

to darken: blondyna? :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama