Perličky

19. července 2006 v 19:06 | Pajoulinka
Silvestr. Poletuji SMS-ky. Od A pro B: HEZKEHO SILVESTRA - STASTNY NOVY ROK - VSE NEJLEPSI. B netusi od koho to je, nicmene odpovida. Od B pro A: DIKY, PREJU HODNE CHLASTU, SEXU A ORGASMU V ROCE 2005. Od A pro B: PANI UCITELKO, TO JSEM PSALA JA, MARKETKA PROSKOVA, 3.B.
Co znamená, když doktor řekne ... S tím se musí udělat něco hned = Příští měsíc chci sice jet na dovolenou do Afriky, ale tohle je tak jednoduché a výnosné, že bych to měl ošetřit dřív, než se to vyléčí samo. Uvidíme = Nejdřív bych si měl zkontrolovat, jak je to s mým pojištěním odpovědnosti za škody způsobené pacientům. Musím se podívat do vaší karty ... = ... jestli jste zaplatil účet za minule, než s vámi budu ztrácet čas. Domluvíme si termín koncem týdne = Odpoledne mám domluvený golf a tohle je jen ztráta času. Masáže bych vám nedoporučoval = To tak, aby mě nějaký svalovec připravoval o honorář. Hmmmmmmmmmm = Nemám ponětí, co s tím, ale snažím se vypadat zamyšleně a doufat, že nás sestra včas vyruší. Mám pro vás dobrou zprávu a špatnou zprávu = Dobrá je, že už mám na nový BMW, a špatná zpráva, že ho zaplatíte vy. Pošlu vás na nějaké laboratorní testy = Z laboratoře mi jde 40 %. Rád bych, aby se na vás podíval kolega = Rozvádí se a dluží mi spoustu peněz. Předepíšu vám nový lék = Píšu článek a potřebuji pokusného králíka. Jestli to do týdne nezmizí, zavolejte mi = Nemám šajna, co to může být. Třeba to zmizí samo. Ta rána nevypadá hezky = Myslím, že se pozvracím. Může to trošku bolet = Minulý týden si při tom dva pacienti prokousli jazyk. Mám dojem, že se necítíte nejlíp = Nemůžu si vzpomenout, co jste zač a co tady chcete. Všechno vypadá normálně = Tu vilu si asi budu moci dovolit koupit. Uděláme nějaká další vyšetření = Nemám ponětí, co by vám mohlo být. Třeba na to přijde ten mladíček v laboratoři. Teď je toho všude spousta = Proboha, to je tenhle týden už třetí. Měl bych si o tom něco přečíst.
Řidička stojí s nepojízdným autem, jiný řidič jí chce pomoci: "Nebude to olejem?" - "Kdepak, ten já tam vůbec nedávám!"
Najde manželka Pepu v hospodě: "Pepo, ta hospoda je tvůj hrob!" - "Tak buď tak laskava a alespoň v hrobě mi dej pokoj!"
"Co napsal ten host do Knihy přání a stížností?" - "Nic, jenom tam vložil řízek!"
"Pane Kalianko, vy jste duch našeho oddělení!" - "???" - "Je to od počátku tohoto měsíce, kdy jste se ráčil zjevit v práci!"
Pane doktore, všichni mě ingnorují......Další, prosím!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama